tub tunxhi C43400 / i zbrazët 1/8 Tunxh i rrumbullakët Admiralty

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim
artikull
vlerë
Vendi i origjinës
Kinë
Emri i markës
Numri i modelit
CST CR
Aplikacion
Industriale
Forma
Rrumbullakët
Gjatësia
Kërkesat e klientëve
Gradë
Bakri
Cu (min)
99.9%
Aliazh apo jo
Jo aliazh
Shërbimi i përpunimit
Lakimi, Saldimi, Zbërthimi, Prerja, Shpuarja
Emri i produktit
Shufra e rrumbullakët prej bakri 2 mm -100 mm
Fjalë kyçe
Shufra e rrumbullakët prej bakri
Sipërfaqe
Të personalizuara
Materiali
99.9% Bakër i pastër
Artikulli
C1100
Afati i çmimit
CIF CFR FOB Ish-Puna
MOQ
50 kilogramë
Standard
GB/T OSE JIS standard/ASTM
Lloji
Rrotullimi i Nxehte I petëzuar i Ftohtë
Kushtet e pagesës
Bilanci 30%TT+70%.

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni