Профил од нерѓосувачки челик

 • 310 Нерѓосувачки рамен бар

  310 Нерѓосувачки рамен бар

  1.Оценка на материјал:304 316 304L 316L 309S 310S 321

  2.Површина :БР.1,2Б,БР.4 (брусена),6к(БА),8К.

  3.Техника: Ладно валано, топло валано

  4. Одобрен од ISO9001, CE, SGS секоја година

  5. Флексибилно плаќање со T/T, L/C, paypal, kunlun банка, итн

 • 304 Агол од нерѓосувачки челик

  304 Агол од нерѓосувачки челик

  1.Оценка на материјал:304 316 304L 316L 309S 310S 321

  2.Површина :БР.1,2Б,БР.4 (брусена),6к(БА),8К.

  3.Техника: Ладно валано, топло валано

  4. Одобрен од ISO9001, CE, SGS секоја година

  5. Флексибилно плаќање со T/T, L/C, paypal, kunlun банка, итн

 • sus304,sus316 профил од не'рѓосувачки челик аголна шипка од нерѓосувачки челик канал од нерѓосувачки челик, обојувачки челик H зрак

  sus304,sus316 профил од не'рѓосувачки челик аголна шипка од нерѓосувачки челик канал од нерѓосувачки челик, обојувачки челик H зрак

  Профил од нерѓосувачки челик: нерѓосувачки челик L-облик, аголна шипка од нерѓосувачки челик, зрак H од нерѓосувачки челик, канал од не'рѓосувачки челик
  Степен на материјал: ss304 ss316

 • олук од галванизиран челик

  олук од галванизиран челик

  Должина: 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 6000 mm или прилагодено

  Ширина: 1000 mm, 1220 mm, 150 mm, 1800 mm

  Дебелина: 0,8mm-6mm

  Свиткување како прилагодено или цртежи

  Тест за квалитет што го нудиме MTC (сертификат за тест за мелница)
  Пакет Стандарден морски пакет
  Залиха или нема доволно залиха
  Услови за плаќање L/CT/T (30% ДЕПОЗИТ)
  Време на испорака 7-15 dyas, или според количината на нарачката или по преговарање

 • Зрак од нерѓосувачки челик H

  Зрак од нерѓосувачки челик H

  Гредите доаѓаат во многу различни форми и големини.Најчестите типови наликуваат на Capital I или Capital H. Тие обично се користат во градежништвото, нискоградбата, тешките машини, изградбата на камиони и други тешки задачи.Гредата најчесто се користи за поддршка на тешки конструкции.Ова се должи на неговата способност да издржи тешки товари, првенствено со отпорност на свиткување.Најчесто се мери според висината, ширината на прирабницата, дебелината на прирабницата и дебелината на мрежата.Зракот е достапен во алуминиум...
 • Еднаков Нееднаков ss304 316 аголна шипка од нерѓосувачки челик

  Еднаков Нееднаков ss304 316 аголна шипка од нерѓосувачки челик

  Опис Еднаква Нееднаква аголна шипка ss304 316 од не'рѓосувачки челик Стандардна ASTM JIS DIN EN GB BS NF Поврзан тип Круг, квадрат, шестоаголна, рамна, аголна површина Кисела, црна, светла, полирање, минирање, итн Должина 5,8 m, 6m Потребна цена или EX-Work, FOB, CFR, CIF, CNF рок на плаќање T/T, L/C, Western Union Market Europe, Јужна Америка, Африка, Океанија, како што се: САД, Германија, Индија, Иран, Дубаи, Ирак, Виетнам, Ирска, Сингапур, итн.Пакет во комплет, дрвена кутија за извоз стандарден пакет.Испорака ...

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја