• banderola1
 • banderola2
 • banderolë3
 • banderolë3
 • banderolë
 • banderolë6

Shitje e nxehtë

 • bashkojnë çelikun

PËR NE

JIANGSU TISCO INDUSTRIAL CO., LTD, e themeluar në vitin 2008, profesioniste në prodhimin e spirales çeliku inoks, pllakës çeliku inox, dhe tubave prej çeliku inoks, shufra çeliku inox, profileve çeliku inox, ka krijuar partneritet strategjik me shumë ndërmarrje të njohura në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme në 12 vitet e fundit si: MASTEEL, BAOSTEEL, TISCO, ZPSS , RIZHAO, JIGANG, SHOUGANG GROUP, SSAB, JISCO.

MËSO MË SHUMË
 • Makinë zbërthyese

  Makinë zbërthyese

 • Makinë prerëse plazma Hi-Def

  Makinë prerëse plazma Hi-Def

 • Makinë lakimi

  Makinë lakimi

 • Makinë CNC

  Makinë CNC

 • Makinë lustruese

  Makinë lustruese

 • Makinë prerëse me lazer

  Makinë prerëse me lazer

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni