• банер 1
 • банер2
 • банер3
 • банер3
 • банер
 • банер6

Жешка продажба

 • спој челик

ЗА НАС

JIANGSU TISCO INDUSTRIAL CO., LTD основана во 2008 година, професионална во производството на калем од нерѓосувачки челик, плоча од нерѓосувачки челик и цевки од нерѓосувачки челик, шипки од нерѓосувачки челик, профили од не'рѓосувачки челик, има воспоставено стратешко партнерство со многу добро познати претпријатија нагоре и низводно во последните 12 години како што се: MASTEEL, BAOSTEEL, TISCO, ZPSS , RIZHAO, JIGANG, SHOUGANG GROUP, SSAB, JISCO.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • Машина за расклопување

  Машина за расклопување

 • Hi-Def плазма машина за сечење

  Hi-Def плазма машина за сечење

 • Машина за виткање

  Машина за виткање

 • ЦПУ машина

  ЦПУ машина

 • Машина за полирање

  Машина за полирање

 • Ласерска машина за сечење

  Ласерска машина за сечење

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја